Søgning

Søg på arla.dk

Alle opskrifter

Søg på arla.dk

Hjælp til søgning


Indhold

Hej Arla, Jeg spiller gårdsspillet, men hvor kan j

Indsendt den 15-10-2011

Spørgsmål:

Hej Arla, Jeg spiller gårdsspillet, men hvor kan jeg se , hvordan man sættet de ting ind som man har købt.Eller hvordan man fjerner dem fra folden, det ser ud som om der ikke er plads til det hele.

Svar:

Hej Benjamin Mange tak for din mail angående gårdspillet. Man får sine ting ind på gården ved at "trække dem ind". Altså, hvis du f. eks har købt et får kommer det til syne i venstre side. Klik på fåret, træk det ind på din gård og slip – så er fåret tilføjet til din gård. På nuværende tidspunkt kan man ikke fjerne ting igen. I næste opdatering laver vi det sådan, at gården udvider sig. Håber at dette hjælper dig. Med venlig hilsen Arla Forum Grete Møller Ernærings- og husholdningsøkonom arlaforum@arlafoods.com tlf. (+45) 70 15 05 00 http://www.arla.dk/forum Arla Foods Amba Sønderhøj 14 DK-8260 Viby J God smag at varme sig på. Prøv de 2 nye supper fra Arla Karolines Køkken® : Toscansk Tomatsuppe og Caribisk Kyllingesuppe http://bit.ly/oOr6SB http://bit.ly/osKBHg

Flere spørgsmål om: Produkter & sortiment


Besøg os på Facebook!

Nye skiveoste fra Arla Klovborg®

Nye skiveoste fra Arla Klovborg®

Nu er der kommet fem nye spændende skiveostvarianter i en ny praktisk genluks-emballage fra Arla Klovborg® 

To nye hytteostvarianter

Arla Karolines Køkken® hytteost

Nu er der fire varianter af Arla Karolines Køkken® Hytteost med hver deres spændende smag. Prøv de to lækre nyheder med smag af “4 slags løg” og “Grillet peberfrugt”.

Lige nu kan du dele din egen hytteostopskrift med os og deltage i konkurrencen om Royal Copenhagen Mega Mussel.